KAYIT VE KONAKLAMA

GENEL KURALLAR

Kayıt Ücreti; Toplantılara katılım, yaka kartı, kongre kitabı ve katılım sertifikasını kapsamaktadır.

* Kurs kayıt için sempozyum kayıt zorunluluğu vardır.

Vergiler; kayıt ücretlerine KDV eklenecektir. CARİNA EVENT, doğması muhtemel vergi, harç, rusum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

Ödemeler; kayıt ücretleri organizasyon acentesi hesaplarına ödenmelidir. Ödemeler karşılığında fatura düzenlenerek, organizasyon sonrasında kargolanacaktır.

Kongre Oteli’nde konaklamayan misafirler için tesis kullanım bedeli olarak günlük 50 Euro dış katılımcı ücreti ayrıca alınacaktır.

 

SEMPOZYUM KONAKLAMA HİZMETLERİ

 

GENEL KURALLAR

 

*Konaklama Paket Ücreti; 26 Mayıs 2023-28 Mayıs 2023 tarihleri arası olarak hesaplanmıştır. Kurs kayıt yaptıran hekimler için ayrıca kurs kayıt ücreti hesaplamaya eklenecektir. 

*Vergiler; Konaklama ücretine KDV eklenecektir. CARİNA EVENT, doğması muhtemel vergi, harç, rusum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

*Ödemeler; Konaklama ücreti organizasyon acentesi hesaplarına ödenmelidir. Ödemeler karşılığında fatura düzenlenerek, organizasyon sonrasında kargolanacaktır.

 

HAVALİMANI TRANSFER

GENEL KURALLAR

* Carina Event'e bildirilmiş olan tüm katılımcıların transferleri gidiş-dönüş (havalimanı-otel-havalimanı) olarak hesaplanmıştır. 

* Bu fiyat kişi başı toplu transfer için geçerlidir.

* Talep edilen özel transferleriniz için lütfen Carina Event ile bağlantıya geçiniz. 

*Vergiler; transfer ücretlerine KDV eklenecektir. CARİNA EVENT, doğması muhtemel vergi, harç, rusum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

*Ödemeler; transfer ücretleri organizasyon acentesi hesaplarına ödenmelidir. Ödemeler karşılığında fatura düzenlenerek, organizasyon sonrasında kargolanacaktır. 

*Transfer taleplerinin son iptal tarihi transfer saatinden 48 saat öncesidir. Bu tarihten sonra gerçekleşecek olan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.